2011 FULL (The Meadows Arena)

 

  1. CanWest Knights (Edmonton)
  2. Team Alberta
  3. Steeldogs (Edmonton)
  4. Mountaineers (Ft. McMurray)

2010 FULL (Millwoods Arena)

GOLD

  1. Ice Crushers (Black)
  2. Ice Crushers (Blue)
  3. Saint City Pirates (St Albert)
  4. Red Deer Rustlers (Red Deer)
  5. CanWest Bearcats (Edmonton)
  6. Jr. Storm (Grande Prairie)

SILVER

 

  1. Supreme Ice Raiders (Edmonton)
  2. Rivercity Blackhawks (Edmonton)
  3. Team Revolution (Leduc)
  4. Jr. Oil Kings (Edmonton)

2009 FULL (Terwillegar Arena)

GOLD

  1. Oil Country Penguins (Edmonton)
  2. Mountaineers (Fort McMurray)
  3. Quest (Saskatoon)
  4. Team Revolution (Leduc)
  5. Jr. Oil Kings (Edmonton)
  6. Supreme Ice Raiders (Edmonton)

SILVER

 

  1. CanWest Cobras (Edmonton)
  2. Alberta Wolfpack (Edmonton)
  3. Spartan Yotes North (Edmonton)
  4. Rebellion Hockey (Sherwood Park)

2008 FULL (Leduc Arena)

GOLD

  1. Ice Crushers (Edmonton)
  2. Edge Mountaineers (Calgary)
  3. Vancouver Selects (Blue) (Vancouver)
  4. NAS Snipers (Edmonton)
  5. Team Alberta (Gold) (Edmonton)
  6. AAA Jr. Oil Kings (Red) (Edmonton)
  7. Foothills Phantoms AAA (Airdrie)
  8. Supreme Ice Raiders (Edmonton)

SILVER

  1. CanWest Wolves (Edmonton)
  2. Storm (Grande Prairie )
  3. Jr. Oil Kings (Blue) (Edmonton)
  4. Team Revolution (Leduc)
  5. Alberta Wolfpack (Edmonton)
  6. Havoc AAA (Calgary)

2007 FULL (Terwillegar Arena)

GOLD

  1. CanWest Outriders (Edmonton)
  2. NAS 2008 Elite (Edmonton)
  3. NAA Chain (Sherwood Park)
  4. Northern Alberta Leafs (Edmonton)
  5. Jr. Bears (Edmonton)
  6. Spartan Yotes North (Edmonton)
  7. Team Revolution (Leduc)

SILVER

 

  1. 2008 Spartan Yotes North (Edmonton)
  2. CanWest Renegades (Edmonton)
  3. Alberta Wolfpack (Edmonton)
  4. Supreme Ice Raiders (Edmonton)
  5. NAS Broncos (Edmonton)
  6. Jr. Oil Kings (RED) (Edmonton)

2006 FULL (Callingwood Arena)

GOLD

  1. NAA Chain (Edmonton)
  2. Team Revolution (Leduc)
  3. Edmonton Kings (Edmonton)
  4. Saint City Pirates (St Albert)

SILVER

 

  1. Ice Crushers (Blue)
  2. AAA Oil Kings (Edmonton)
  3. Phantoms (Ft. McMurray)
  4. CanWest Royals (Edmonton)
  5. CanWest Kings (Edmonton)
  6. Alberta Wolfpack (Edmonton)

2005 FULL (Contact) (Fort Saskatchewan DOW Arena/ Sunday 1X2nd and 3X4th in Mill Woods)

GOLD

  1. Alberta Aeros Elite (Edmonton)
  2. Jr. Oil Kings Blue (Edmonton)
  3. Magicians (St Albert)
  4. Team Revolution (Leduc)

SILVER

  1. Razorbacks (Edmonton)
  2. NAS Capitals (Edmonton)
  3. Supreme Ice Raiders (Edmonton)
  4. Jr. Oil Kings Red (Edmonton)